Сонячна силове ядро ​​Зроби сам сонячної енергії Генератор

Сонячна силове ядро ​​Зроби сам сонячної енергії ГенераторISBN #: 978-1-304-10261-4
Навіщо витрачати $ 500, $ 1000, або більше на генератор сонячної електростанції, коли ви можете зробити його самостійно в тільки короткий час. У будь-якому катастрофи, резервне живлення так важливо для вас і безпеки вашої родини! Підготовка ЗАРАЗ!

Avid поза-мережі ентузіастів? Візьміть з цього мобільного ядро ​​потужності так що ви можете запускати і зарядки електронних систем, таких як мобільні телефони, планшети, ноутбуки, системи освітлення, камер, систем безпеки, зв'язку, радіо 12 вольт і 120 вольт техніки, інструментів і т.д.

     
Зберегти сотні доларів!
     
Простий і легкий!
     
Легко доступні деталі!
     
Портативний, безпечний і чистий!
     
Спокійно!
     
Відмінно підходить для надзвичайних ситуацій, відпочинок, або де-небудь влада потрібна!

Моя дружина і я жили в цій системі з управлінням в той час як наш бізнес в похід в наметі протягом 4 місяців поспіль. У нас не було газогенератор. Наше виживання залежить від цього Solar Power Core.
Наша портативна система 350 Вт побіг 2 ноутбука, стільниковий телефон, планшет, зарядка батареї (у тому числі вантажівок батареї), зарядка системи освітлення, ручні електроінструменти, а також запустити 12 RV насос для наших душів і багато чого з нього, в той же час ,
За ціною гамбургер їжі, ви можете мати цю простий, легкий у наступні план будівництва нічого, портативний, простий системи 50 Вт, до яких можуть бути скориговані і легко адаптувати до системи 5-Вт або до 400 -watt мобільна система електростанція! Натисніть для переваги файлу нижче Чи документ Microsoft Word або PDF.

Негайне МС Док завантажити або PDF. 11 Мб для електронних книг ТІЛЬКИ 0.99 центів!